Знаменитості: BAFTA-2018: оголосили повний список номінантів на премію
Пошук

Головна Музика та кіноBAFTA-2018: оголосили повний список номінантів на премію
Шарліз Терон
Шарліз Терон набрала 23 кілограми для нової ролі
далі...
Дрейк
Дрейк записав новий трек, який вже на перших рядках чартів (ВІДЕО)
далі...
07:00, 11 Січ 2018

Автор
OlenaYur

BAFTA-2018: оголосили повний список номінантів на премію


71-я церемонія вручення британської кінопремії - і перша без Стівена Фрая за останні 12 років - пройде 18 лютого в Лондонському королівському залі мистецтв і наук імені Альберта, а поки що можна уважно переглянути список номінантів, а також відвідати покази стрічок, які ще не встигли подивитись.

Кращий фільм

0904_1.jpg (41.51 Kb)

"Клич мене своїм ім'ям" (Call Me By Your Name)

"Темні часи" (Darkest Hour)

"Дюнкерк" (Dunkirk)

"Форма води" (Shape of Water)

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Кращий режисер

7088_2.jpg (40.29 Kb)

Дені Вільньов, "Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

Лука Гуаданьїно, "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me By Your Name)

Крістофер Нолан, "Дюнкерк" (Dunkirk)

Гільєрмо дель Торо, "Форма води" (Shape of Water)

Мартін МакДонах, "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Краща актриса

0380_3.jpg (33.39 Kb)

Аннетт Бенінг, "Кінозірки не вмирають в Ліверпулі" (Film Stars Do not Die In Liverpool)

Френсіс Макдорманд, "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Марго Роббі, "Я, Тоня" (I, Tonya)

Саллі Хокінс, "Форма води" (Shape of Water)

Сірша Ронан, "Леді Берд" (Lady Bird)

Кращий актор

0370_4.jpg (45.9 Kb)

Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка" (Phantom Thread)

Деніел Калуя, "Геть" (Get Out)

Гарі Олдман, "Темні часи" (Darkest Hour)

Джеймі Белл, "Кінозірки не вмирають в Ліверпулі" (Film Stars Do not Die In Liverpool)

Тімоті Шаламов, "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me By Your Name)

Краща актриса другого плану

2746_5.jpg (59.13 Kb)

Еллісон Дженні, "Я, Тоня" (I, Tonya)

Крістін Скотт Томас, "Темні часи" (Darkest Hour)

Лорі Меткаф, "Леді Берд" (Lady Bird)

Леслі Менвілл, "Примарна нитка" (Phantom Thread)

Октавія Спенсер, "Форма води" (Shape of Water)

Кращий актор другого плану

1502_6.jpg (29.22 Kb)

Крістофер Пламмер, "Всі гроші світу" (All The Money In The World)

Х'ю Грант, "Пригоди Паддінгтона-2" (Paddington 2)

Сем Рокуелл, "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Віллем Дефо, "Проект" Флорида "(The Florida Project)

Вуді Харрельсон, "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Кращий фільм на іноземній мові

1274_7.jpg (22.66 Kb)

"Нелюбов", Андрій Звягінцев

"Вона" (Elle), Пол Верховен

"Спочатку вони вбили мого батька" (First They Killed My Father), Анджеліна Джолі

"Наймичка" (The Handmaiden), Пак Чхан-Ук

"Комівояжер" (The Salesman), Асгар Фархаді

Видатний дебют британського сценариста, режисера або продюсера

0586_8.jpg (20.45 Kb)

"Леді Макбет" (Lady Macbeth), режисер Вільям Олдройд, сценарист Еліс Бірч, продюсери Фодла Кронін О'Рейлі, Ліззі Франке і Крістофер Граньє-Деферр

"Наше королівство" (Kingdom Of Us), режисер Люсі Коен

"Упир" (The Ghou), режисер, сценарист і продюсер Гарет Танлая

"Щелепа" (Jawbone), режисер Томас К. Неппер, сценарист і продюсер Джонні Харріс

"Я не відьма" (I am Not A Witch), режисер і сценарист Рунгано Ніоні, продюсери Емілі Морган і Мері Бурк

Висхідна зірка (глядацьке голосування)

3927_9.jpg (18.19 Kb)

Деніел Калуя

Флоренс П'ю

Джош О'Коннор

Тесса Томпсон

Тімоті Шаламов

Кращий документальний фільм

2233_10.jpg (36.64 Kb)

"Місто привидів" (City Of Ghosts)

"Я вам не негр" (I Am Not Your Negro)

"Ікар" (Icarus)

"Незручна планета" (An Inconvenient Sequel)

"Джейн" (Jane)

Кращий анімаційний фільм

1325_11.jpg (.23 Kb)

"Таємниця Коко" (Coco)

"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент" (Loving Vincent)

"Життя Кабачка" (My Life As A Courgette)

Кращий оригінальний сценарій

3927_9.jpg (18.19 Kb)

"Геть" (Get Out)

"Я, Тоня" (I, Tonya)

"Леді Берд" (Lady Bird)

"Форма води" (The Shape Of Water)

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Кращий адаптований сценарій

0904_1.jpg (41.51 Kb)

"Клич мене своїм ім'ям" (Call Me By Your Name)

"Смерть Сталіна" (The Death Of Stalin)

"Кінозірки не вмирають в Ліверпулі" (Film Stars Do not Die In Liverpool)

"Велика гра" (Molly's Game)

"Пригоди Паддінгтона-2" (Paddington 2)

Краща музика

7088_2.jpg (40.29 Kb)

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

"Темні часи" (Darkest Hour)

"Примарна нитка" (Phantom Thread)

"Форма води" (The Shape Of Water)

"Дюнкерк" (Dunkirk)

Краща операторська робота

8901_12.jpg (25.33 Kb)

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

"Темні часи" (Darkest Hour)

"Дюнкерк" (Dunkirk)

"Форма води" (The Shape Of Water)

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Кращий монтаж

5479_13.jpg (42.63 Kb)

"Малюк на драйві" (Baby Driver)

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

"Дюнкерк" (Dunkirk)

"Форма води" (The Shape Of Water)

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

Кращий дизайн костюмів

3259_14.jpg (32.29 Kb)

"Красуня і чудовисько" (Beauty And The Beast)

"Темні часи" (Darkest Hour)

"Я, Тоня" (I, Tonya)

"Примарна нитка" (Phantom Thread)

"Форма води" (The Shape Of Water)

Краща робота художника-постановника

3829_15.jpg (30.17 Kb)

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

"Красуня і чудовисько" (Beauty And The Beast)

"Темні часи" (Darkest Hour)

"Дюнкерк" (Dunkirk)

"Форма води" (The Shape Of Water)

Кращий грим і зачіски

4786_16.jpg (43.17 Kb)

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

"Темні часи" (Darkest Hour)

"Я, Тоня" (I, Tonya)

"Вікторія і Абдул" (Victoria & Abdul)

"Чудо" (Wonder)

Кращий звук

16_17.jpg (30.21 Kb)

"Малюк на драйві" (Baby Driver)

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

"Дюнкерк" (Dunkirk)

"Форма води" (The Shape Of Water)

"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)

Кращі спецефекти

7088_2.jpg (40.29 Kb)

"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner 2049)

"Дюнкерк" (Dunkirk)

"Форма води" (The Shape Of Water)

"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)

"Планета мавп: Війна" (War For The Planet Of The Apes)

Кращий британський фільм

8901_12.jpg (25.33 Kb)

"Темні часи" (Darkest Hour)

"Смерть Сталіна" (The Death Of Stalin)

"Божа земля" (God's Own Country)

"Леді Макбет" (Lady Macbeth)

"Пригоди Паддінгтона 2" (Paddington 2)

"Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
Джерело: bilshe.com Теги: BAFTA, BAFTA-2018

В ТЕМУ:

Статті по темі:

Міла Куніс і Кейт МакКіннон
Міла Куніс, Кейт МакКіннон і Джастін Теру в трейлері фільму "Шпигун, який мене кинув" (ВІДЕО)
далі...
Дакота Джонсон з'явилась на обкладинці глянцю Grazie (ФОТО)
далі...
роздрукувати
Система Orphus

Коментарі

Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 







   
Загрузка...
   





Відео по темі:





 
 



 
 

Інші новини

   
Загрузка...