<![CDATA[Bilshe.com;) Скандали, плітки, фотосесії, зірки, цікаві особистості. Все найцікавіше]]> ru <![CDATA[Ось чому Віндзори бояться "виключити" принца Ендрю з королівської родини]]>

Через низку гучних скандалів принц Ендрю був змушений скласти свої офіційні повноваження і перестав з'являтися на багатьох заходах разом із членами королівської родини Британії, однак у повному вигнанні принц Йоркський так і не опинився. По-перше, він все ще живе в маєтку Royal Lodge, що належить «короні». По-друге, його запрошують на найбільш значущі для сім'ї події. По-третє, за чутками, він, як і раніше, вважається улюбленим сином Єлизавети ІІ.

Крім очевидної прихильності монарха, є ще одна, більш неоднозначна причина, через яку Ендрю все ще не став справжньою «персоною нон грата».

Королівський експерт Інгрід Сьюард вважає, що старші члени королівської родини побоюються надмірної відвертості Ендрю:

«Вони не збираються його виганяти, тому що з ним буде більше проблем, він почне говорити, давати інтерв'ю та писати книги… Вони не хочуть цього», — заявила Сьюард в ефірі True Royalty TV.

Експерт додала, що поки жива королева, принц Йоркський продовжить отримувати від сім'ї допомогу.

Однак, на думку Інгрід, коли королем стане принц Чарльз, становище Ендрю різко зміниться. У цьому Сьюард солідарна з іншим експертом, королівським кореспондентом Newsweek Джеком Ройстоном, який заявив, що зі сходженням принца Уельського на престол для принца Йоркського «гра буде закінчена».]]>
Таблоїд http://bilshe.com?id=68967 Wed, 29 Jun 2022 03:00:00 GMT