<![CDATA[Bilshe.com;) Скандали, плітки, фотосесії, зірки, цікаві особистості. Все найцікавіше]]> ru <![CDATA[Гола Гвінет Пелтроу позує у золотій фарбі (фото)]]>

Вчора, 27 вересня, Гвінет Пелтроу відсвяткувала своє 50-річчя і підійшла вона до цього креативно. Зірка знялася у відвертій фотосесії, кадрами з якої поділилася в соцмережі.

"Все, що я знаю, це те, що вони фарбують мене в золото і що я маю бути голою. Я почуваюся так добре, коли мені виповнилося 50, і йдеться про вираження того почуття енергії та оптимізму, яке я відчуваю… Це більше про жіночий погляд і просто про відчуття веселощів", — сказала Пелтроу на знімальному майданчику.За її словами, вона не відчуває, що її час минув:

"Моє тіло є картою свідчень усіх днів... Набір міток і нерівностей, які затьмарюють голови. У шрамах від опіків, давно вибитий у вікні палець, народження дитини. Срібне волосся і тонкі лінії. Сонце залишило на мені свої небесні відбитки пальців. Я приймаю в'ялу шкіру та зморшки. Я приймаю своє тіло і відпускаю потребу бути ідеальною, виглядати бездоганно, кидати виклик гравітації, кидати виклик логіці, кидати виклик людству. Я приймаю свою людяність".

5336_3.jpg (31 Kb)]]>
Таблоїд http://bilshe.com?id=70268 Wed, 28 Sep 2022 13:41:28 GMT